Impreza

Na parkiet marsz! – warsztaty dla początkujących

Warsztaty taneczne dla żołnierzy… yyy… początkujących 😉

Jeśli chcesz swobodnie tańczyć na weselu czy imprezie, jeśli chcesz prowadzić partnerkę lub podążać za partnerem, jeśli marzysz o bezstresowej nauce tańca w parach, zapraszamy na warsztaty!
Bez konkretnego stylu. Bez choreografii. Bez wydumanych kroków. Jasno, prosto, wesoło… bo taniec służy do zabawy! 🙂

Warsztaty, które pozwolą każdemu postawić pewnie pierwszy krok na parkiecie, a tym, którzy przygodę z tańcem już rozpoczęli – uzupełnić wiedzę i zwiększyć umiejętności przez dużą dawkę praktyki. Jasny podział ról w parze i użyteczność nauczonych kroków uczynią z tańca przyjemność i dobrą zabawę.

Informacje

Terminy

26-28 czerwca 2019
środa, g. 18 - 21
czwartek, g. 18-21
piątek, g. 19-21

Miejsce

Toruń, Stare miasto

Cena

120 zł / osoba
210 zł / parę

Zgłoszenia

wtan@stowarzyszenie-tartak.pl

Opinie

Profesjonalne zajęcia z przyjemną, zabawową atmosferą. Uważam że instruktorka Kasia jest najlepszą instruktorką na świecie! Wszystko dokładnie i w przystępny sposób tłumaczy, tak aby każdy mógł opanować pokazywane figury, poza tym na każdym etapie nauki daje cenne rady i wskazówki, aby taniec był jak najbardziej efektowny i jednocześnie najmniej kontuzyjny. Kasia również dba o bardzo dobrą atmosferę na zajęciach i często przypomina, żeby każdy czuł się swobodnie i bawił się tańcem. Nauka „W Tanie” była jedną z najlepszych decyzji. Serdecznie polecam korzystanie z usług „W Tanu” 🙂

Aleksandra Kata

Wspaniała instruktorka,nie tylko uczy,ale i podnosi wiarę we własne możliwości,rozpala zapał i chęć do "tańcowania". 100% zadowolenia! Polecam gorąco!

Roman Zieliński

Kasiu! Niby człowiek coś tam wcześniej tańczył, ale po Twoich zajęciach po raz bodaj pierwszy w życiu przetańczyłem całą imprezę niedawną. Wcześniej miałem pełno blokad, a dzięki Tobie udało mi się je rozmontować. Z tańca się teraz bardzo cieszę, daje mi pełną radość i wolność podczas zabawy. Jesteś najlepsza! DZIĘKUJĘ!

Anonim

Świetne lekcje! Wyjątkowe! Pomysł – brak słów! Dziękuję za przepiękny, dobry czas! Za wspaniałą zabawę! Pierwszy raz aż tyle się nauczyłam – jeśli chodzi o warsztaty tańca! Powodzenia!

Anonim

Moje odczucia są bardzo pozytywne, bardzo to było przydatne na początek przygody tanecznej. Moje zastrzeżenia to to, że dużo więcej było tu uwag skierowanych do panów i czasem miałam niedosyt tańcowania, ciut za dużo mówienia 😉 Poza tym naprawdę super!

Anonim

+ duży przegląd dla osób początkujących,
+ walc,
– trochę za krótkie przypomnienia na początku każdych zajęć i dodłbym trochę tańczenia na sucho.
Dziękuję! 🙂

Anonim

Ogólnie bardzo miła atmosfera, dzięki prowadzącej w sposób łatwy do przyswojenia nawet dla bardzo opornych typów i sztywniaków po pięćdziesiątce 🙂 Polecam naprawdę nawet tym nieśmiałym i zamkniętym w swoim świecie ludziom. Mnie osobiście zajęcia dały nowe spojrzenie na taniec i nauczyły prostych, ale ciekawych warsztatowych chwytów.

Anonim

Bardzo miła atmosfera, sympatyczna nauczycielka, bardzo ciekawe zajęcia, fajne układy taneczne, jestem bardzo zadowolona.

Anonim

Podobało mi się:
* atmosfera,
* pomysłowość ruchów tanecznych,
* uniwersalność tańca,
* wymiany między parami.

Anonim

Super zajęcia! Super prowadząca! Dużo figur, które można wykorzystać na imprezach. Wszystkie pokazywane bardzo dokładnie. Dzięki takim warsztatom można pewniej poczuć się na parkiecie. Szkoda, że to już koniec 🙂

Zadowolona uczestniczka

Dziękuję, Kasiu, za super zabawę, mega dawkę energii i dobrej zabawy. Podstawy myślę, że załapałam dzięki Tobie i teraz tylko mi pozostaje wykorzystywać je w praktyce i doskonalić je. A w lutym, jak czas pozwoli, zastanowię się nad udziałem w kolejnym etapie.

Ola 🙂

Warsztaty tańca „Na parkiet marsz!” spełniły wszystkie moje oczekiwania. Jeszcze podczas ich trwania miałem okazję wykorzystać nabyte umiejętności na imprezach tanecznych. Dzięki nim wyzbyłem się obaw w wychodzeniu na parkiet, poczuć się pewniej w tańcu. Wszystko dzięki prowadzącej, która przedstawiła nam figury w przystępny sposób. Na każdych zajęciach powtarzaliśmy wszystkie elementy, dzięki czemu nic nie wypadło mi z pamięci. Gorąco polecam! 🙂

Anonim

Weekendowe warsztaty taneczne „Na Parkiet Marsz!”, które odbyły się w Chojnicach były fantastycznym doświadczeniem! Kasia stanęła na wysokości zadania i porwała całą naszą grupę do tańca. Nie było czasu na marudzenie 🙂 Ucząc się świetnych trików tanecznych zintegrowaliśmy się w mgnieniu oka. Kobiety uczyły się podążać za swoimi partnerami, a mężczyźni jak prowadzić na parkiecie damy 🙂 Każda kolejna godzina przynosiła obolałe mięśnie, ale przede wszystkim ogromną satysfakcję z osiąganych postępów. Na podstawie tych warsztatów widać, że jest wielka potrzeba powrotu do nauki tańca w parach, niekoniecznie z przeznaczeniem turniejowym 😉

Dominika & Leszek

Przede wszystkim cieszę się, że dałem się na kurs namówić (tu duże piwo należy się Asi). Jeszcze jakiś czas temu nie byłoby to takie oczywiste 🙂 Moje obawy sprzed były niepotrzebne. Od samego początku atmosfera zajęć była sprzyjająca początkującym (mi), w bardzo fajny sposób opisywałaś jak stawiać pierwsze kroki. Szybko poczułem się swobodnie co mi jako introwertykowi łatwo nie przychodzi 🙂 Przekonałem się, że warto wychodzić na parkiet i może sprawiać to przyjemność, jak ostatnio, w weekend, kiedy to na tańczeniu spędziłem sporo czasu. 🙂 Podsumowując: Plusy: atmosfera na zajęciach, praktyczne i szczegółowe omówienie podstaw tańca, nieustający uśmiech prowadzącej, który udzielał sie wszystkim, swoboda w zadawaniu pytań i cierpliwość i wyrozumiałość prowadzącej przy udzielaniu odpowiedzi. Minusy: że nie dwanaście spotkań! Że dwa razy musiałem rowerem w deszczu przyjeżdżać! Że musiałem opuścić jedno spotkanie! 🙁 Dziękuję Kasiu, bo przekonałem się, że wszystko jest dla ludzi… Nawet walc! 🙂

Sławek D.

Na warsztatach można było nauczyć się nie konkretnych układów, a ogólnych zachowań i ruchów, które można wykorzystać przy dowolnej muzyce i w dowolnym miejscu. Mam tu na myśli prawdziwy taniec w parach, a nie skakanie i machanie rękami w rytm muzyki, co jest normą na większości dyskotek. Koniecznie przyjdź, naprawdę warto!

Tomek Mentzen

Warsztaty były naszą „deską ratunkową” w drodze na nasze wesele i bardzo cieszyliśmy się, że możemy w nich uczestniczyć. Kasiu, dzięki Ci za cierpliwość, radość, którą nam pokazywałaś na parkiecie i wielkie serce do tego, co robisz. Czuć, że to Twoja wielka pasja. Warsztaty polecam każdemu!

Natalia Płachta

Zawsze miałem problem, co zrobić z rękami w tańcu. A taniec zazwyczaj ograniczał się do dwóch obrotów w prawo i w lewo. Po tym kursie mam dużo więcej pomysłów i możliwości, by zaskoczyć partnerkę w tańcu. Teraz, zamiast szukać miejsca, gdzie przesiedzę imprezę na krześle albo czekać, aż się skończy piosenka, mam ochotę tańczyć 🙂 Serdecznie dziękuję i polecam każdemu.

Jakub Rybacki

DROGA KASIU. SUPER TAŃCE. Doskonale tłumaczysz, przystępnie, konkretnie, wesoło i z werwą. Bardzo miłe towarzystwo. Różnorodność technik, indywidualne podejście do każdego uczestnika, wyrozumiale, bez krzyczenia, a jednak dobrze naprostowujesz indywidualne błędy. Brawo za brak monotonii, idealne wyważenie pomiędzy poszczególnymi elementami. Oby tak dalej, do zobaczenia na „Na parkiet II”. 🙂

Anonim

Świetne warsztaty pełne wskazówek, jak prowadzić partnerkę lub podążać za partnerem. W ciągu kilku godzin poznaliśmy wiele wariacji, które można wykorzystać na każdej imprezie. Zajęcia odbywały się we wspaniałej atmosferze, zupełnie bezstresowo. Polecam każdemu, kto boi się wejść na parkiet. Po warsztatach „Na parkiet marsz!” każdy zacznie tańczyć.

Anonim

Rewelacyjne warsztaty. Jasny i klarowny sposób przekazu, sympatyczna atmosfera. Polecam wszystkim, którzy jeszcze obawiają się postawić pierwsze kroki na parkiecie. Prowadząca otwarta, pomagająca w profesjonalny sposób przekazać swoją wiedzę i doświadczenie o tańcu. Chętnie wzięłabym udział jeszcze raz!

Magdalena

Bardzo mi się spodobało, ponieważ się okazało, że wcale nie muszę nauczyć się dużej ilości różnych skomplikowanych elementów, żeby dobrze się czuć na parkiecie. Nie jestem duszą zagubioną. Dziękuję bardzo.

Maryna Kurovska

Bardzo ciekawe zajęcia, które pozwoliły mi nauczyć się wielu nowych kroków w tańcu. Najbardziej podobał mi się freestyle – wiele nowych kroków, świetnie! 🙂 Moim zdaniem freestyle’owi można poświęcić jeszcze więcej czasu, bo to najbardziej się przydaje 🙂 Czy mogłabyś na jeszcze jednych zajęciach nauczyć nas jeszcze więcej nowych kroków do freestyle’a?? Dziękuję 🙂

Anonim

Warsztaty taneczne „Na parkiet marsz” są wspaniałym rozwiązaniem dla tych, którzy uważają, że tańczyć nie potrafią, nie lubią, nie wiedzą, o co w tym chodzi. Dzięki warsztatom jako kobieta nauczyłam się wyczuwać partnera, podążać za nim i robić to, co on chce, a nie tak, jak to często bywało, na odwrót. Nauczyliśmy się bardzo efektownych i uniwersalnych manewrów do zastosowania w praktyce, na weselu, balu, w dyskotece. Warsztaty polecam wszystkim nieogarniającym układów tanecznych.

Ewa
Zobacz więcej
Dodaj opinię