Rozwój

Warsztaty ruchowe z elementami coachingu

Warsztaty ruchowe z elementami coachingu „Ciało w Ruch” tworzą przestrzeń, w której, bardziej świadomi zahamowań i gotowi na zmiany, możemy zaprzyjaźnić się ze sobą i podnieść jakość naszych relacji. Tam, gdzie psychika spotyka się z ciałem, taniec – z bezruchem, ograniczenia – z wolnością, ja – z drugim człowiekiem, jest miejsce, do którego wspólnie pragniemy się udać. Będziemy wykonywać ćwiczenia, rozmyślać, dzielić się sobą i bawić. Będziemy dawać sobie czas na poznanie siebie.

Uwagi:
1. Warsztaty przeznaczone są do osób pełnoletnich.
2. Ważne jest wzięcie udziału we wszystkich spotkaniach.
3. W warsztatach mogą wziąć udział osoby, których aktualny stan zdrowia (fizyczny i psychiczny) pozwala na podjęcie prostych ćwiczeń w sferze fizycznej i psychicznej. Nie zalecamy udziału w warsztatach, jeśli w ostatnim czasie doświadczyłaś/eś bardzo trudnych przeżyć.

Współtwórcy

Michał Przewoźny

Dyplomowany doradca psychologiczny, ukończył Studium Poradnictwa Psychologicznego w Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie oraz podstawowy stopień szkolenia z Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach w Centrum Rozwiązań w Toruniu (w trakcie szkolenia zaawansowanego). W swojej pracy wykorzystuje również 8-letnie doświadczenie założyciela i lidera męskiej wspólnoty Lew Judy. Kilkukrotnie prowadził warsztaty dla mężczyzn.

Elżbieta Chrulska

Animator kultury, instruktor teatralny i coach. Magister filologii polskiej (teatrologia) i klasycznej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Absolwentka krakowskich Pracowni Dilettante (Małopolski Instytut Kulturalny i Teatr Figur Kraków) oraz Szkoły Profesjonalnego Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie. Ukończyła podstawowy stopień szkolenia z Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach w Centrum Rozwiązań w Toruniu. Obecnie animator kultury w Domu Muz w Toruniu i prezes Stowarzyszenia Inicjatyw Kulturalnych Tartak.

Informacje

Data i miejsce

?

Ekwipunek

Zabieramy ze sobą wygodne, miękkie obuwie, niekrępujący ruchów strój, karimatę lub koc, długopis i dobry humor.

Cennik

100 zł za 3 spotkania

Zapisy

wtan.warsztaty@gmail.com

Opinie

sympatyczna atmosfera i prowadzący, rozwijające, pobudzające do refleksji, do pracy, różnorodność ćwiczeń, zabawy rozluźniające, prowadzący brali udział, wypowiadali się, dostosowanie czasu do potrzeb uczestniczek, dobra zabawa, dobre ułożenie kolejności tematycznej i ćwiczeń, teczka i materiały „na wynos” Inspirująca podróż do swojego wnętrza oraz poprawiająca kontakt z drugim człowiekiem

Anonim

Warsztaty te za każdym razem poprawiły mi humor. Były prowadzone w atmosferze sympatii i zaufania. (…) Warsztaty dają możliwość spotkania z drugim człowiekiem w sympatycznej atmosferze, doświadczenie siebie i dotyku z drugą osobą.

Anonim

Warsztaty… Nie byłam pewna, czy coś mi one dadzą. (…) Jednak czegoś się dowiedziałam o moich ograniczeniach. Czasami byłam tym zaskoczona. Nie znałam siebie tak do końca.

Anonim
Dodaj opinię