WODZIREJ

Wesele / impreza

Niebanalna zabawa, którą twoi goście będą długo wspominać z wypiekami na twarzy, radość, uśmiechy, wszechstronna integracja i całkowity brak nudy to gwarancja udanej imprezy.

Prostota i powtarzalność kroków sprawiają, że tańce tradycyjne wyśmienicie nadają się na wszelkiego rodzaju zabawy i imprezy: od kameralnych przyjęć po wielkie imprezy plenerowe. Na weselach są ciekawym akcentem, który zaskakuje gości i wciąga jeszcze bardziej w wir zabawy, wplatając nutkę tradycji w cały czas zawierania małżeństwa.

Funkcja społeczna, integracyjna i matrymonialna, które niegdyś tańce pełniły, są nijako wbudowane w ich strukturę i nie straciły ważności także dziś. Jednak głównym zadaniem jest wywołanie uśmiechów na twarzach, w czym tańce tradycyjne nie mają sobie równych.

Wesele prowadzimy zawsze w oparciu o mało znane animacje i zabawy, całkowicie dostosowane do Twoich gości. Zwyczajowo rozpoczynamy polonezem, po którym następuje pierwszy taniec. Muzycznie przewidujemy wyłącznie hity, gdyż dobrze wiemy, że każdy lubi dodatkowo pośpiewać na parkiecie 😉 Niesmaczne zabawy są nam całkowicie obce, no, chyba że kogoś oburza tradycyjne „Gorzko” 😉 Staramy się jak najbardziej aktywizować każdego gościa, otaczając szczególnym szacunkiem Państwa Młodych i ich Rodziców.

Poprowadzimy Twoich gości w tan na każdej imprezie  🙂

Opinie

Takiej współpracy jaką mieliśmy z W Tan życzę każdej parze przygotowującej się do ślubu. Przede wszystkim pomoc i wsparcie przed weselem. Mieliśmy okazję skorzystać z pomocy przy pierwszym tańcu i już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że będzie dobrze. Wesele fantastyczne, goście świetnie się bawili, nie schodziliśmy z parkietu, a to co zapamiętamy z naszego wesela najbardziej to dobra zabawa. Z wielką otwartością również Kasia przyjęła pomysł niespodzianki dla nas. Pełen profesjonalizm! 😍

Malwina Urbańska

Profesjonalne i dobrze pomyślane prowadzenie wesel 🙂 Pierwsze tańce par młodych przygotowanych przez Kasię naprawdę zachwycają!

Mateusz Dudek

Wesele, to piękny czas, w którym Państwo Młodzi dzielą się radością z rodziną i przyjaciółmi. Chociaż byłam na wielu takich imprezach, Kasia potrafi zaskoczyć oryginalnymi zabawami, których nie widziałam nigdzie indziej! Wiem, co mówię, bo to było moje 30. weselicho w życiu! Z czystym sumieniem zaliczam je do najbardziej udanych ze wszystkich. Kasia porwała do tańca i zabawy gości z 2 różnych światów, co zdecydowanie jest trudną sztuką. Do tego wszystko jest na wysokim poziomie! Dzięki za wspólną zabawę <3

Izabela Klawińska

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, Kasiu, za to, że poprowadziłaś nasze wesele. Cieszymy się, że dopilnowałaś każdego szczegółu naszej zabawy. Nie straszne były Tobie problemy techniczne, takie jak mały parkiet czy krótka awaria prądu chwilę przed pierwszym tańcem. W kryzysowych chwilach zachowałaś zimną krew! Podczas wesela było wiele atrakcji, w tym konkursy, tańce tradycyjne oraz rywalizacja w zdobywaniu waluty weselnej. Goście weselni z chęcią bawili się na parkiecie, m.in. dzięki temu, że dobór muzyki był odpowiedni tak dla młodszego, jak i starszego pokolenia. Dobrze odczytywałaś potrzeby chwili, gdy trzeba było gości zabawić słownie albo poprowadzić do tańca. Kasia dostosowała się do naszych potrzeb i oczekiwań. To była nasza najlepsza zabawa w życiu!

Ania & Olek

DJka sprawiła, że cała zabawa się kleiła 😉 , Alican mówi, że tańce tureckie miały dla niego duże znaczenie i były super niespodzianką (mi się wszystkie wspólne tańce bardzo podobały 🙂 ), polonez miał super choreografię, zabawy były nie tylko na oczepiny, ale przez cały czas, przez co wesele było bardzo dynamicznie, molce wprowadziły zabawną rywalizację – super innowacyjny pomysł, muzyka była dobrze dobrana i zbilansowana, dobre interwały między setami, losowanie nowej pary wesela – całkiem nowy pomysł, zupełnie zaskakujący, od 6 lat bywam na 2 – 7 weselach na sezon (serio, w 2017 w ciąży siedem zaliczyliśmy!), a znałam tylko zabawę z butami.

Siostra Pani Młodej

Krótko mówiąc, wesele było totalnym hitem, bawiliśmy się wyśmienicie. 10/10 i tytuł najlepszego wesela, bez jaj! 🙂

Gość weselny

Wybór Kasi na naszą nauczycielkę pierwszego tańca był najlepszym z możliwych! (Następstwo uczestnictwa w warsztatach „Na Parkiet Marsz!”) Kasia jest osobą niezwykle kontaktową, sympatyczną, mającą niesamowitą wyobraźnię… Potrafi dostosować swoje uwagi, a także każdy krok do konkretnego człowieka. Praca z nią to prawdziwa przyjemność. Znosiła z cierpliwością nasz stres. Jednak jej największe osiągnięcie to niewątpliwie rola wodzireja na naszym weselu, gdzie zachwyciła wszystkich swoją otwartością, uśmiechem, bezproblemową współpracą z DJ-em. Niektórzy twierdzili, że były to najlepiej prowadzone tańce integracyjne, zabawy i konkursy z jakimi mieli do czynienia na weselach. Wszystko cudownie, tanecznie, ze smakiem.

Dominika & Leszek

Kasiu kochana, Dziękujemy raz jeszcze za niezapomniane chwile w rytmie T’smidje… i nie tylko. Jak zawsze byłaś niesamowita. Goście byli zachwyceni i dopytywali się, gdzie można poznać więcej tańców tradycyjnych! Mój brat już planuje randkę z żoną w klimacie tanecznym – a to wszystko dzięki Tobie i Twoim mini-warsztatom u nas na weselu. Chrzestny Jacka koniecznie chciał mieć na 18stce syna Belgijkę. Kasiu, to się rozprzestrzenia szybciej niż szarańcza – Twoje tańce wciągają bardziej niż Packman cukierki, wchodzą w nogi lepiej niż Batman w Batmobile. Nie dają o sobie zapomnieć i uzależniają lepiej niż słodycze. Kasiu – dziękujemy, bo dzięki Tobie nasze wesele nie było banalne. Szaplua i koło syrkasyjskie bardzo szybko zintegrowało gości i pomogło przełamać pierwsze lody. Regadinho było z kolei jak wisienka na torcie tej imprezy. Kasiu – dziękujemy 🙂 Pozdrawiamy gorąco!

Gosia & Jacek Blumensztajn

Z Panią Katarzyną współpracowałam dwukrotnie podczas organizowania sylwestrowej zabawy tanecznej. Proponowane przez nią tańce tradycyjne świetnie nadają się do integrowania grupy, budują ducha wspólnoty i sprawiają wiele radości tańczącym. Pani Katarzyna jest obdarzona darem szybkiego nauczania. W pełni i z entuzjazmem angażuje się w prowadzenie zabawy, przez co potrafi zarażać miłością do tańca i muzyki. Oba spotkania z panią Katarzyną w charakterze wodzireja, pozostawiły wśród ich uczestników niedosyt i oczekiwanie na kolejną sposobność pójścia w tan pod jej prowadzeniem. Poza wiedzą, zdobytymi umiejętnościami, kulturą osobistą Pani Katarzyna dzieli się także radością życia i wnętrzem pięknie formowanym przez Ducha Świętego.

Barbara Łubkowska

Nie jestem wielkim miłośnikiem tańca, ale Kasia, podczas prowadzonych przez siebie zabaw tanecznych, nie pozwala o tym myśleć i od razu wciąga w wir swojej pasji, wywołując uśmiech na twarzy. Tak, pasji… Bo czym innym można to nazwać? Gdy pytam Kasię, co będzie robiła w najbliższy weekend, w ciemno mogę sam sobie odpowiedzieć na to pytanie. Odpowiedź brzmi – Będzie tańczyć! Ta pasja łączy w sobie też profesjonalne podejście oraz nieustanną chęć rozwoju, o czym można się przekonać podczas prowadzonych przez Kasię tanecznych warsztatów. I mimo, że, jak już wspomniałem na wstępie, nie jestem wielkim miłośnikiem tańców, to właśnie m.in. dzięki Kasi nauczyłem się z kilku z nich i, gdy tylko włączona zostaje odpowiednia muzyka, z chęcią pojawiam się na parkiecie.

Piotr Małek

Poprosiliśmy Kasię, by poprowadziła na naszym weselu kilka tańców tradycyjnych. Podczas tego weselnego punktu programu na parkiecie było około 100 osób. Wielu z naszych znajomych i rodziny wspomina to do dziś jako fajną cześć imprezy. Każdy mógł się włączyć i szybko nauczyć czegoś nowego, a przy okazji poznać się lepiej z pozostałymi gośćmi. Polecamy Kasię z tańcami tradycyjnymi jako przyjemną atrakcję na wesele czy inną imprezkę rodzinną. Dziękujemy bardzo bardzo!

A&J
Zobacz więcej