Wesela - Imprezy

Poprowadzimy Twoich gości W TAN na każdej imprezie!

ornament

Oryginalne, nieszablonowe zabawy i animacje w połączeniu z muzycznymi hitami (bo każdy lubi sobie pośpiewać na parkiecie 😉 ) to pewność imprezy, na wspomnienie której powracać będą wypieki na twarzy.
Wesele zwyczajowo rozpoczynamy polonezem, po którym następuje pierwszy taniec. Niesmaczne zabawy są nam obce, no, chyba że kogoś oburza tradycyjne “Gorzko!” 😉 Staramy się jak najbardziej aktywizować gości, otaczając szczególnym szacunkiem Państwa Młodych i ich Rodziców.

Prostota i powtarzalność kroków sprawiają, że tańce integracyjne w parach, które są naszym znakiem rozpoznawczym, wyśmienicie nadają się na wszelkiego rodzaju zabawy i imprezy: od kameralnych przyjęć po wielkie imprezy plenerowe. Na weselach są ciekawym akcentem, który zaskakuje gości i wciąga jeszcze bardziej w wir zabawy, wplatając nutkę tradycji w cały czas zawierania małżeństwa.
Funkcja społeczna, integracyjna i matrymonialna, które niegdyś tańce pełniły, są nijako wbudowane w ich strukturę i nie straciły ważności także dziś. Jednak głównym zadaniem jest wywołanie uśmiechów na twarzach, w czym tańce tradycyjne nie mają sobie równych.

Roztańczone_Wesele
ornament

Zapraszamy!

Czego NIE robimy na weselu:

Wesele,

fot. Jakub Grabowski

Tańce tradycyjne

fot. Leszek Skierawski

Co ROBIMY na weselu:

Sprawdź, czy mamy wolny termin Twojej imprezy

ornament